معرفی کدپرداز

کدپرداز، نامی در پی بهترین‌ها!

درست در سالی که سطح کشور مملو از شرکتهای متعدد در زمینه هایی چون فناوری اطلاعات، تولید نرم افزار، خدمات شبکه و سخت افزار، مخابرات و در یک کلام تجارت الکترونیک بود، گروهی متشکل از افرادی تحصیل کرده با پتانسیلهای اجرایی بالا شکل می گیرد تا در رفع تشنگی کشور عزیزمان ایران نسبت به فناوری های نوین تجارت الکترونیکی به نوبه خود سهیم باشد. علاقه، پشت کار و تلاش خستگی ناپذیر، به روز بودن و انگیزه پیشرفت، فاکتورهای مهمی است که گروه کدپرداز را متمایز می سازد.

ما همواره خود را در ارایه راهنمایی های صادقانه به مشتریان مسئول دانسته و آگاهی درست از مسیر تغییرات در تکنولوژی را حق آنها می دانیم. به روز بودن چالشی است که امروزه بسیاری از ارگانهای مختلف با عدم بهره وری از آن مواجه هستند و مسیر پیشروی خیل عظیمی از آنها را سخت و ای بسا ناممکن کرده است. کارهای ساده ای که روزی بعلت کوچکی سازمان تحت نظر افراد اندک قابل پیشبرد بود امروزه با مواجهه با حجم عظیم داده عملاً به کاری طاقت فرسا و ناممکن مبدل شده اند. افراد زیادی در سازمانهای متعدد مسئول رسیدگی به اموری چون ثبت، جمع آوری و گزارش گیری از اطلاعات ارگان هستند و این امر همواره در معرض خطاهای انسانی مانند خطر عدم تطابق با واقعیات یا حتی از دست رفتگی اطلاعات حیاتی رو به روست. محرمانگی اطلاعات و در دسترس بودن آنها مسأله چالش برانگیز دیگری است که ارگانها را مجبور به ایجاد لایه های فیزیکی حفاظت از اطلاعات می نماید.

همه اینها به یک نتیجه منتهی است، و آن اجتناب ناپذیری استفاده از فناوری ها و راهکارهای نوین.

گروه کدپرداز مفتخر در ارایه جدیدترین فناوری ها و راهکارهای مرتبط با تجارت الکترونیک، همواره حامی تمامی مشتریان عزیز بوده و از این مهم به خود می بالد.

سفاش سریع